Landmark 81 Signature Luxury Residence

QPVC+MRP Thạnh Mỹ Tây, Binh Thanh, Ho Chi Minh City, Vietnam·Op de kaart bekijken

Uitzonderlijk29 beoordelingen
10,0
Prijzen bekijken
Prijzen bekijken
1 / 16
Incheckenvanaf 14:30
Uitcheckentot 12:00
Parkeren✕ Niet aanwezig
WiFi✓ Gratis
Huisdieren✕ Niet toegestaan
OntbijtNiet vermeld

Beschrijving

Landmark 81 Signature Luxury Residence is een 4-sterrenappartement in Binh Thanh, 3,6 km ten noordoosten van het stadscentrum, met indelingen van één tot vier slaapkamers met keukens, balkons en terrassen, en uitzicht op de stad of de rivier. Het past bij gezinnen, vriendengroepen en wie de ruimte en zelfcateringvoorzieningen van een appartement verkiest boven een standaard hotelkamer.

Elk appartement heeft een privé-ingang, airconditioning, een flatscreen-tv met kabelzenders en geluidsisolatie, samen met een keuken met kookplaat, oven, koelkast, magnetron en elektrische waterkoker. De badkamers hebben een bad en een douche, en elke unit beschikt over badjassen, een haardroger en gratis toiletartikelen, plus een wasmachine en een eettafel om in te dineren.

Het pand zelf heeft een zonneterras, een tuin, een patio en buitenmeubilair, en het biedt een lift, een 24-uurs receptie, 24-uurs beveiliging en een minimarkt ter plaatse. Gratis wifi is beschikbaar in de openbare ruimtes.

Kamers

4 kamertypes · 56–125 m²

Het pand biedt vier appartementsindelingen, van een appartement met één slaapkamer van 56 m² voor maximaal drie gasten tot een appartement met vier slaapkamers van 125 m² voor maximaal acht. Elke indeling heeft een privé-ingang, een uitgeruste keuken met kookplaat en oven, een wasmachine, airconditioning en een flatscreen-tv met kabelzenders, en een slaapbank in de woonkamer biedt een extra slaapplek.

De indelingen verschillen vooral in grootte en badkamers. Het appartement met één slaapkamer heeft één badkamer, het appartement met twee slaapkamers heeft er twee, en de appartementen met drie en vier slaapkamers hebben er drie en vier, elk met een bad en een douche. Elk appartement heeft een balkon, een terras en uitzicht over de stad en de rivier, dus de keuze hangt af van hoeveel ruimte je groep nodig heeft.

Appartement met één slaapkamer — Landmark 81 Signature Luxury Residence

Appartement met één slaapkamer

56 m² Max. 3 gasten 1 extra groot tweepersoonsbed (Super-king size) en 1 slaapbank
TerrasUitzicht op de rivierWasmachine

Met 56 m² is dit de compactste indeling, met een aparte slaapkamer met een extra groot tweepersoonsbed en een woonkamer met een slaapbank. Het is het enige appartement met één badkamer, en het enige dat drie personen huisvest, dus het past bij een stel of een klein gezin dat een terras met uitzicht op de rivier wil.

Prijzen bekijken
Appartement met twee slaapkamers en balkon — Landmark 81 Signature Luxury Residence

Appartement met twee slaapkamers en balkon

75 m² Max. 5 gasten 2 extra grote tweepersoonsbedden (Super-king size) en 1 slaapbank
BalkonZithoekGeluidsisolatie

Met 75 m² heeft dit appartement twee aparte slaapkamers, elk met een extra groot tweepersoonsbed, en twee badkamers met een bad en een douche. De slaapbank in de woonkamer brengt het totaal op vier gasten, en de zithoek heeft uitzicht op de stad. Het ligt tussen de indelingen met één en drie slaapkamers in en past bij een gezin van vier of twee stellen die samen reizen.

Prijzen bekijken
Appartement met drie slaapkamers en balkon — Landmark 81 Signature Luxury Residence

Appartement met drie slaapkamers en balkon

105 m² Max. 7 gasten 3 extra grote tweepersoonsbedden (Super-king size) en 1 slaapbank
EettafelBadGeluidsisolatie

Met 105 m² heeft dit appartement met drie slaapkamers drie aparte slaapkamers, elk met een extra groot tweepersoonsbed en een eigen badkamer met bad en douche. De slaapbank in de woonkamer brengt de capaciteit op zes gasten, en de woonkamer heeft een zithoek met uitzicht op de stad.

Prijzen bekijken
Appartement met vier slaapkamers en balkon — Landmark 81 Signature Luxury Residence

Appartement met vier slaapkamers en balkon

125 m² Max. 9 gasten 4 extra grote tweepersoonsbedden (Super-king size) en 1 slaapbank
PatioZithoekUitzicht op de stad

De grootste indeling, met 125 m², heeft vier aparte slaapkamers, elk met een extra groot tweepersoonsbed en een en-suite badkamer, en ruimte voor acht gasten met de slaapbank in de woonkamer. Het is het enige appartement met vier slaapkamers, en de patio en zithoek passen bij een grote groep die samen onder één dak wil verblijven.

Prijzen bekijken

Voorzieningen

33 voorzieningen

De appartementen zijn ingericht voor zelfcatering, met een keuken, een wasmachine, een privé-ingang en geluidsisolatie, en de badkamers hebben een bad en een douche, badjassen en een haardroger. Airconditioning en een flatscreen-tv met kabelzenders maken de uitrusting op de kamer compleet, en internetdiensten worden in het pand aangeboden.

Buiten heeft het pand een zonneterras, een tuin, een patio en buitenmeubilair. In het gebouw zijn er een lift, gezinskamers, een minimarkt ter plaatse, wasserij- en stomerijdiensten, en een privé check-in en check-out. Een 24-uurs receptie en 24-uurs beveiliging bewaken het gebouw de klok rond, en er is een kluisje beschikbaar.

Wifi is gratis in de openbare ruimtes van het pand. De minimarkt ter plaatse voorziet in dagelijkse boodschappen, en de gezinskamers en appartementen met meerdere slaapkamers maken het pand praktisch voor groepen.

Algemeen

  • Zonneterras
  • Tuin
  • Balkon
  • Patio
  • Buitenmeubilair
  • Airconditioning
  • Gezinskamers
  • Lift
  • 24-uurs receptie
  • Privé check-in/check-out
  • Wasserij
  • Stomerij
  • Minimarkt ter plaatse
  • 24-uurs beveiliging
  • Kluisje

Op de kamer

  • Keuken
  • Kookplaat
  • Oven
  • Koelkast
  • Wasmachine
  • Magnetron
  • Privébadkamer
  • Bad
  • Douche
  • Badjas
  • Haardroger
  • Geluidsisolatie
  • Privé-ingang
  • Uitzicht op de stad
  • Uitzicht op de rivier

Media & techniek

  • Internetdiensten
  • Flatscreen-tv
  • Kabelzenders

Landmark 81 Signature Luxury Residence staat in Binh Thanh, de wijk aan de overkant van het kanaal ten noordoosten van het stadscentrum, waar Landmark 81, het hoogste gebouw van Vietnam, het pand zijn naam geeft. Cafés en restaurants liggen dichtbij: Phúc Long en Cong Ca Phe, en de restaurants Dì Mai en Ussina, liggen allemaal binnen 50 m. Binnen 200 m vind je het openluchtsportpark Khu Thể Thao Ngoài Trời Park 5 en de speeltuin Khu Vui Chơi Trẻ Em-Landmark 6, en de Kinderspeelplaats Saigon Pearl ligt op 300 m. Spice Bar en Peach Garden liggen op 100 m.

De Internationale luchthaven Tan Son Nhat, de belangrijkste luchthaven van de stad, ligt op 5,8 km, en het Station Saigon, het belangrijkste station voor treinen uit de rest van het land, ligt op 5 km. Dichterbij ligt het busstation Bến xe Thành Bưởi - Hàng Xanh op 600 m van het pand en het treinstation Tan Cang op 500 m. Het pand heeft geen parkeergelegenheid, dus wie met de auto komt, heeft een afzetpunt in de buurt nodig.

Voor bezienswaardigheden ligt het Vietnamees geschiedenismuseum op 2 km en het War Remnants Museum, dat de oorlogsjaren documenteert, op 3,7 km. De Dierentuin en botanische tuin Ho Chi Minh, op 1,8 km, is een groen uitje voor een halve dag, en het Crescentmeer, in het zuiden in het gebied Phu My Hung, ligt op 7,5 km.

  • Khu Thể Thao Ngoài Trời Park 5
    Openluchtsportpark in de buurt, op korte wandelafstand
    200 m
  • Kinderspeelplaats Saigon Pearl
    Speelplaats voor jongere gasten, op enkele minuten lopen
    300 m
  • Busstation Bến xe Thành Bưởi - Hàng Xanh
    Busstation voor intercitybussen naar andere provincies
    600 m
  • Dierentuin en botanische tuin Ho Chi Minh
    Dierentuin en tuinen, een groen uitje voor een halve dag
    1,8 km
  • Vietnamees geschiedenismuseum
    Museum over de Vietnamese geschiedenis vanaf de oudheid
    2 km
  • War Remnants Museum
    Museum dat de oorlogsjaren documenteert, met foto's en tentoonstellingsstukken
    3,7 km

Is het iets voor jou?

Ja, als…

  • ✓je reist als gezin of groep die aparte slaapkamers wil, aangezien de appartementen één tot vier slaapkamers hebben.
  • ✓je je eigen maaltijden wilt koken, want elk appartement heeft een kookplaat, oven, koelkast, magnetron en elektrische waterkoker.
  • ✓je een balkon of terras met uitzicht wilt, want elk appartement heeft een balkon, een terras en uitzicht op de stad en de rivier.
  • ✓je tijdens je verblijf moet wassen, aangezien elk appartement een wasmachine heeft.
  • ✓je receptie en beveiliging de klok rond wilt, met een 24-uurs receptie en 24-uurs beveiliging.

Misschien niet, als…

  • ✕je een parkeerplaats nodig hebt, want er is geen parkeergelegenheid bij het pand.
  • ✕je van plan bbent vóór 14:30 aan te komen, wanneer de check-in opent.
  • ✕je een enkele kamer in hotelstijl wilt, aangezien het kleinste type een appartement van 56 m² met aparte slaapkamer en woonkamer is.
  • ✕je naar de belangrijkste musea wilt wandelen, want het dichtstbijzijnde ligt op 2 km.

Wat gasten zeggen

29 geverifieerde beoordelingen
10,0

Gasten geven het pand de hoogste score in elke beoordelingscategorie, van personeel en schoonmaak tot comfort, voorzieningen en prijs-kwaliteitverhouding, en de scores zijn overal gelijk.

Personeel10,0
Netheid10,0
Comfort10,0
Prijs-kwaliteit10,0
Faciliteiten10,0
Ligging10,0

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost een nacht bij Landmark 81 Signature Luxury Residence?

De tarieven bij Landmark 81 Signature Luxury Residence hangen af van de grootte van het appartement, de data en het seizoen, dus er is geen vaste prijs per nacht. Bekijk de actuele tarieven bij onze boekingspartners voor je data en groepsgrootte.

Hoe kom ik bij Landmark 81 Signature Luxury Residence?

Vanaf Landmark 81 Signature Luxury Residence ligt de Internationale luchthaven Tan Son Nhat op 5,8 km en het Station Saigon op 5 km, dus een taxi of een ritdienst met auto is de gebruikelijke manier om beide afstanden af te leggen. Het busstation Bến xe Thành Bưởi - Hàng Xanh ligt op 600 m lopen. Er is geen parkeergelegenheid bij het pand, dus als je met de auto komt, spreek dan een afzetpunt in de buurt af.

Wat ligt er in de buurt van Landmark 81 Signature Luxury Residence?

De dichtstbijzijnde plekken zijn het openluchtsportpark Khu Thể Thao Ngoài Trời Park 5 en de speeltuin Khu Vui Chơi Trẻ Em-Landmark 6, beide op 200 m, met het café Phúc Long op 50 m. Voor bezienswaardigheden ligt het Vietnamees geschiedenismuseum op 2 km, het War Remnants Museum op 3,7 km en het Crescentmeer op 7,5 km.

Is Landmark 81 Signature Luxury Residence geschikt voor gezinnen met kinderen?

Ja, Landmark 81 Signature Luxury Residence heeft gezinskamers, en de appartementen variëren van één tot vier slaapkamers, zodat gezinnen aparte slaapruimtes kunnen hebben. Het appartement met vier slaapkamers biedt plaats aan maximaal acht personen, en de Kinderspeelplaats Saigon Pearl ligt op 300 m.

Kan ik mijn eigen maaltijden koken bij Landmark 81 Signature Luxury Residence?

Ja, elk appartement bij Landmark 81 Signature Luxury Residence heeft een keuken met kookplaat, oven, koelkast, magnetron, elektrische waterkoker en keukengerei, plus een eettafel om in te dineren. In elke unit is ook een wasmachine aanwezig, zodat je je eigen was kunt doen.

Is wifi gratis bij Landmark 81 Signature Luxury Residence?

Ja, wifi bij Landmark 81 Signature Luxury Residence is gratis en beschikbaar in de openbare ruimtes van het pand. De appartementen hebben ook een flatscreen-tv met kabelzenders, zodat je in je unit televisie kunt kijken.

Kan ik laat aankomen bij Landmark 81 Signature Luxury Residence?

Ja, de check-in bij Landmark 81 Signature Luxury Residence loopt van 14:30 tot 23:30, maar je moet het pand vooraf laten weten hoe laat je aankomt. De check-out is uiterlijk om 12:00.

Landmark 81 Signature Luxury Residence · Foto’s (16)
10,0 Uitzonderlijk29 beoordelingen
Prijzen bekijken